Миссия и задачи

Наша стратегічна мета

Прагнучи до того, щоб дніпропетровські гравці стали кращими спортсменами-бадмінтоністи в Україні, Європі та Світі, ФБДО повинна внести свій внесок у досягнення стратегічної мети, поставленої Міжнародною федерацією бадмінтону: «добитися, щоб бадмінтон був визнаний кращим ракетним видом спорту в Світі».

Наші стратегічні звдання

1. «Зірки бадмінтону» - посилення підтримки найбільш талановитих і перспективних спортсменів-бадмінтоністів

Це завдання може бути вирішена шляхом:

1.1. Створення Центру розвитку бадмінтону в Дніпропетровську на базі КВНЗ СДЮСШОР з бадмінтону ім. К.В. Вавилова ДГС, в який би всі діючі в місті ДЮСШ, секції та клуби передавали б своїх перспективних молодих спортсменів для подальшого вдосконалення і розвитку.

1.2. Встановлення системи заохочень для найбільш результативних тренерів, які передають своїх дітей в СДЮСШОР.

1.3. Створення системи обліку найбільш перспективних гравців і підтримки їхньої спортивної кар'єри.

1.4. Політика Федерації в області бадмінтону як спорту вищих досягнень здійснюється цілеспрямованим фінансуванням з обласного і міського бюджетів, інших коштів, не заборонених законом, підготовки спортсменів високого класу, спортивного резерву.

1.5. Зміцнення матеріально - технічної бази. Без її вирішення важко створити необхідні умови для масових занять бадмінтоном, що є необхідною умовою підготовки спортивного резерву та спортсменів - членів збірних команд України з бадмінтону. Зміцнення існуючої матеріально - технічної бази, забезпечення провідних спортсменів і найближчого резерву сучасним спортивним обладнанням та інвентарем дозволить підвищити якість ведення навчально-тренувального процесу в підготовці спортсменів високого класу.

2. «Народний бадмінтон» - перетворення масового бадмінтону в справді народний вид спорту - найдоступніший, найцікавіший, найулюбленіший

Це завдання буде вирішуватися за допомогою:

2.1. Реалізації програм, спрямованих на підтримку громадських ініціатив з розвитку бадмінтону як самого доступного і наймасовішого виду спорту. Підтримки в організації та проведенні різних змагань, як для професіоналів, так і для ветеранів та аматорів.

2.2. Розширення взаємодії з обласними та міськими органами влади, включаючи участь в реалізації різних державних програм в області розвитку фізичної культури і спорту, освіти і охорони здоров'я. Впровадження бадмінтону в навчальний процес і позашкільну роботу з фізичного виховання в загальноосвітніх школах і вищих навчальних закладах.

2.3. Розвитку взаємодії з різними освітніми установами та громадськими організаціями з метою популяризації та пропаганди бадмінтону. Організації та проведення шкільної ліги з бадмінтону серед учнів загальноосвітніх шкіл. Включення бадмінтону в спартакіаду школярів.

2.4. Вивчення досвіду зарубіжних Федерацій з розвитку бадмінтону як найбільш масового і доступного виду спорту.

3. «Популяризація бадмінтону» - підвищення популярності і видовищності бадмінтону

Це завдання може бути вирішена шляхом:

3.1. Якісного вдосконалення популяризації бадмінтону в засобах масової інформації - як за обсягом публікацій, так і кількості видань.

3.2. Збільшення частки електронних засобів масової інформації, перш за все телебачення, що беруть участь в популяризації бадмінтону.

3.4. Створення інтернет-сайту ФБДО

3.5. Проведення різних спортивних заходів для представників ЗМІ, міжнародних турнірів, які сприяють підвищенню інтересу професійних журналістів до висвітлення подій бадмінтону.

4. «Забезпечення сильної фінансової бази» - збільшення фінансової підтримки розвитку бадмінтону

Це завдання може бути вирішена шляхом:

4.1. Залучення спонсорів для фінансування програм розвитку бадмінтону в Дніпропетровській області

4.2. Посилення прозорості, ефективності та результативності фінансового менеджменту ФБДО

4.3. Посилення інвестиційної привабливості бадмінтону

4.4. Отримання фінансової підтримки з обласного і міського бюджетів (фінансування в рамках реалізації обласних і міських програм в галузі розвитку освіти, спорту, охорони здоров'я та ін.)

5. «Удосконалення ФБДО» - організаційне вдосконалення ФБДО

Це завдання буде вирішуватися шляхом:

5.1. Збільшення кількості членів ФБДО

5.2. Розширення співпраці з Федерацією бадмінтону України, обласними та міськими органами влади, засобами масової інформації з метою просування Програми розвитку бадмінтону в Дніпропетровській області.

Ти хочеш освоїти і навчитися професійно грати в бадмінтон і стати членом нашої дружної команди!?

Наші партнери